Czwartek 23 maja 2019 Wydanie nr 4105
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 1034/17 Sąd Rejonowy w Zgierzu
I Wydział Cywilny
ul. Sokołowska 6
95-100 Zgierz

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 18.07.2018

W sprawie: zasiedzenie nieruchomości

O treści

OGŁOSZENIE
„Sąd Rejonowy w Zgierzu, I Wydział Cywilny zawiadamia, iż toczy się przed tym Sądem w sprawie o sygnaturze akt I Ns 1034/17 postępowanie z wniosku Czesława Kozłowskiego z udziałem Urszuli Marczewskiej, Marka Czerwińskiego, Włodzimierza Kozłowskiego, Bogumiły Sączek, Elżbiety Cieciury, Wojciecha Kozłowskiego, Małgorzaty Kik, Bożeny Stępień i Gminy Miasto Ozorków o stwierdzenie nabycia przez Wandę Podmieską z mocy prawa przez zasiedzenie prawa własności nieruchomości położonej w Ozorkowie przy ulicy księdza kardynała Stefana Wyszyńskiego 26 obejmującej działkę o numerze ewidencyjnym 45 o powierzchni 1,2455 ha, dla której nie jest prowadzona księga wieczysta ani zbiór dokumentów. Nieruchomość pozostaje w posiadaniu wnioskodawcy, a w zarządzie Gminy Miasta Ozorków. Sąd wzywa wszystkie osoby zainteresowane, aby zgłosiły się do Sądu i wykazały swoje prawo własności przedmiotowej nieruchomości w terminie 3 miesięcy od dnia dokonania ogłoszenia. W przeciwnym razie Sąd stwierdzi nabycie własności, o ile zostanie ono udowodnione”.

Miejscowość: Ozorków Województwo: łódzkie Treść ogłoszenia ważna do: 18.10.2018

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.