Czwartek 20 czerwca 2019 Wydanie nr 4133
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: II Ns 1058/17 Sąd Rejonowy dla Łodzi Widzewa w Łodzi
II Wydział Cywilny
ul. Kopcińskiego 56
90-032 Łódź

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 19.07.2018

W sprawie: zasiedzenie nieruchomości

O treści

Sygn. akt II Ns 1058/17O G Ł O S Z E N I E


„Sąd Rejonowy dla Łodzi- Widzewa w Łodzi II Wydział Cywilny zawiadamia, iż w sprawie o sygnaturze akt II Ns 1058/17 toczy się przed Sądem postępowanie z wniosku Elżbiety Szymczak i Andrzeja Buchnera o stwierdzenie zasiedzenia udziału w wysokości ½ we własności nieruchomości położonej w Łodzi przy ulicy Dachowej 3, oznaczonej jako działka o numerze ewidencyjnym 746, w obrębie G-26 o powierzchni 0,0398 ha, objętej urządzonym w Sądzie Rejonowym dla Łodzi – Śródmieścia w Łodzi Rep. hip. 121 Chojny AB, który to udział należał do Bronisławy Szuberskiej, a następnie do Jakuba i Walerii Milińskich. W ewidencji gruntów jako władający przedmiotową nieruchomością figurują: Andrzej Buchner, Zofia Milińska, Halina Buchner, Elżbieta Szymczak i Marek Buchner. Sąd wzywa wszystkie osoby zainteresowane, aby zgłosiły się do Sądu i wykazały swoje prawo (własności) przedmiotowej nieruchomości- w terminie 3 miesięcy od zamieszczenia niniejszego ogłoszenia. W przeciwnym razie Sąd stwierdzi nabycie własności przez zasiedzenie, o ile zostanie ono udowodnione”

Miejscowość: Województwo: łódzkie Treść ogłoszenia ważna do: 19.10.2018

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.