Środa 22 maja 2019 Wydanie nr 4104
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: Sąd Rejonowy w Zgierzu
I Wydział Cywilny
ul. Sokołowska 6
95-100 Zgierz

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 19.07.2018

W sprawie: stwierdzenie nabycia spadku

O treści

„Przed Sądem Rejonowym w Zgierzu I Wydziałem Cywilnym, w sprawie o sygnaturze akt I Ns 426/18 toczy się postępowanie z wniosku Magdaleny Krzyżańskiej z udziałem Bartosza Krzyżańskiego, Tomasza Krzyżańskiego, Krzysztofa Krzyżańskiego i Ryszarda Krzyżańskiego o stwierdzenie nabycia spadku po Józefie Krzyżańskiej z domu Guła, córce Michała i Marianny, zmarłej dnia 16 stycznia 2013 roku w Zgierzu, mającej ostatnie miejsce zwykłego pobytu w Aleksandrowie Łódzkim. Wzywa się, aby spadkobiercy w ciągu 3 miesięcy od dnia ukazania się niniejszego ogłoszenia, zgłosili się do Sądu Rejonowego w Zgierzu I Wydziału Cywilnego i udowodnili nabycie spadku, gdyż w przeciwnym razie mogą być pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku.”.

Miejscowość: Województwo: łódzkie Treść ogłoszenia ważna do: 30.11.2018

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.