Niedziela 26 maja 2019 Wydanie nr 4108
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 306/17 Sąd Rejonowy w Nowym Sączu
I Wydział Cywilny
ul. dr Juliana Smolika 1
33-300 Nowy Sącz

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 31.07.2018

W sprawie: stwierdzenie nabycia spadku

Dotyczy: Aneta Wróbel, Barbara Głód, Stanisława Leśnik, Sylwia Olchawa, Beata Wróbel, Jacek Wróbel, Stefania Wróbel O treści

W Sądzie Rejonowym w Nowym Sączu Wydział I Cywilny pod sygn. akt I Ns 306/17 zawisła sprawa z wniosku spadkobiercy testamentowego Anety Wróbel przy uczestnictwie Barbary Głód, Stanisławy Leśnik, Sylwii Olchawy, Beaty Wróbel i Jacka Wróbla o stwierdzenie nabycia spadku po Stefanii Wróbel c. Gabriela i Rozalii, zmarłej w dniu 31 grudnia 2016r. w Nowym Sączu, ostatnio stale zamieszkałej w Nowym Sączu. W skład spadku wchodzą środki pieniężne zgromadzone na lokacie bankowej.

Wzywa się wszystkich spadkobierców po Stefanii Wróbel, a w szczególności zstępnych po zmarłym rodzeństwie spadkodawczyni tj. siostrze Marii i braciach Władysławie, Edwardzie i Tadeuszu aby w terminie 3 miesięcy od daty dokonania ogłoszenia zgłosili się w Sądzie Rejonowym w Nowym Sączu i wykazali pokrewieństwo ze spadkodawczynią gdyż w przeciwnym razie mogą zostać pominięci przy stwierdzeniu nabycia spadku.

Miejscowość: Nowy Sącz Województwo: małopolskie Treść ogłoszenia ważna do: 01.11.2018

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.