Sobota 25 maja 2019 Wydanie nr 4107
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: VIII Ns 450/17 Sąd Rejonowy w Zabrzu
VIII Wydział Cywilny
ul. 3 Maja 21
41-800 Zabrze

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 26.07.2018

W sprawie: inne

O treści

Przed Sądem Rejonowym w Zabrzu, w sprawie o sygn. akt VIII Ns 450/17 toczy się postępowanie z wniosku Joachima Orzyschek (Orzyschek) i Gabrieli Orzyschek (Orzyschek) o stwierdzenie nabycia w drodze zasiedzenia 2/32 (dwóch trzydziestych drugich) części własności nieruchomości położonej w Zabrzu przy ul. Zabłocie 9, dla której Sąd Rejonowy w Zabrzu prowadzi księgę wieczystą KW nr GL1Z/00002064/3, w której jako współwłaściciele wpisani są Joachim Orzyschek, Gabriela Orzyschek i Ryszard Górczyk syn Alfreda i Emilii.
Wzywa się wszystkich zainteresowanych, aby w terminie 3 miesięcy od daty opublikowania niniejszego ogłoszenia zgłosili się i wykazali swoje prawa do wyżej opisanej nieruchomości, gdyż w przeciwnym razie Sąd stwierdzi nabycie własności, jeżeli zostanie ono udowodnione.

Miejscowość: Województwo: śląskie Treść ogłoszenia ważna do: 03.09.2018

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.