Środa 24 kwietnia 2019 Wydanie nr 4076
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 2552/16 Sąd Rejonowy w Rudzie Śląskiej
I Wydział Cywilny
ul. Bukowa 5a
41-700 Ruda Śląska

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 22.08.2018

W sprawie: stwierdzenie nabycia spadku

Dotyczy: Helena Olejniczak z domu Zając, córka Stanisława i Anny O treści

W Sądzie Rejonowym w Rudzie Śląskiej Wydział I Cywilny w sprawie o sygnaturze I Ns 2552/16 toczy się sprawa z wniosku Stanisława Zając, Jana Olejniczak, Eweliny Olejniczak przy udziale Józefa Zająca, Marii Rother, Stanisławy Łakomy, Danuty Soboty, Józefa Wąsiaka o stwierdzenie nabycia spadku po Helenie Olejniczak z domu Zając córce Stanisława i Anny, zmarłej w dniu 5 grudnia 2013 roku w Rudzie Śląskiej, ostatnio zamieszkałej w Rudzie Śląskiej.
Sąd wzywa, aby spadkobiercy Heleny Olejniczak w ciągu 3 miesięcy od dnia ukazania się ogłoszenia zgłosili się do tutejszego Sądu i udowodnili nabycie spadku, gdyż w przeciwnym razie mogą być pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku.
Według ustaleń Sądu spadkobiercami Heleny Olejniczak może być dwójka dzieci zmarłego w dniu 23 października 2010 r. w Bad Barleburg Alojzego Schwierz syna Anny.
Sąd ponadto wzywa, aby spadkobiercy Alojzego Schwierz w ciągu 3 miesięcy od dnia ukazania się ogłoszenia zgłosili się do tutejszego Sądu i udowodnili nabycie spadku, gdyż w przeciwnym razie mogą być pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku.

Miejscowość: Ruda Śląska Województwo: śląskie Treść ogłoszenia ważna do: 22.11.2018

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.