Sobota 20 kwietnia 2019 Wydanie nr 4072
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 85/18 Sąd Rejonowy w Gorlicach
I Wydział Cywilny
ul. Biecka 5
38-300 Gorlice

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 23.08.2018

W sprawie: zasiedzenie nieruchomości

Dotyczy: Zofia Fryda, Jan Wojtaczka, Czesław Wojtaczka, Monikka Wojtaczka, Teofila Wojtaczka, Maksymilian Wojtaczka, Feliks Wojtaczka, Franciszka Kukówna O treści

Sąd Rejonowy w Gorlicach prowadzi pod sygn. I Ns 85/18 z wniosku Gminy Bobowa przy uczestnictwie Skarbu Państwa – Starosty Gorlickiego, Zofii Fryda, Jana Wojtaczka, Czesława Wojtaczka, Moniki Wojtaczka, Teofila Wojtaczka, Maksymiliana Wojtaczka, Feliksa Wojtaczka, Franciszki Kukówny postępowanie o stwierdzenie nabycia przez zasiedzenie prawa własności nieruchomości położonej w Brzanie, gm. Bobowa oznaczonej jako działa ewidencyjna nr 487/1 o pow. 0,3452 ha, która powstała z działki ew. nr 487, która została utworzona z p. gr. nr 730/2, 730/4 i 732, dla której Sąd Rejonowy w Gorlicach prowadzi księgę wieczystą nr NS1G/00011865/3, w której prawo własności wpisane jest na rzecz Skarbu Państwa (Okręgowej Dyrekcji Inwestycji Miejskich w Krośnie), Zofii Fryda, Jana Wojtaczka, Czesława Wojtaczka, Moniki Wojtaczka, Teofila Wojtaczka, Maksymiliana Wojtaczka, Feliksa Wojtaczka, Franciszki Kukówny.

Sąd wzywa następców prawnych Zofii Fryda, Jana Wojtaczka, Czesława Wojtaczka, Moniki Wojtaczka, Teofila Wojtaczka, Maksymiliana Wojtaczka, Feliksa Wojtaczka, Franciszki Kukówny oraz wszystkie osoby zainteresowane, aby w terminie 3 miesięcy od daty zamieszczenia ogłoszenia zgłosiły się do tut. Sądu i wykazały swoje prawa do przedmiotu wniosku pod rygorem pominięcia.

O ile w tym terminie nikt się nie zgłosi albo praw swoich nie wykaże, Sąd stwierdzi zasiedzenie, o ile zostanie ono wykazane.

Miejscowość: Gorlice, Brzana Województwo: małopolskie Treść ogłoszenia ważna do: 23.11.2018

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.