Sobota 20 kwietnia 2019 Wydanie nr 4072
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 29/18 Sąd Rejonowy w Gorlicach
I Wydział Cywilny
ul. Biecka 5
38-300 Gorlice

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 30.08.2018

W sprawie: zasiedzenie nieruchomości

Dotyczy: Wojciech Janusz, Maria Janusz, Władysław Poręba, Zofia Poręba O treści

Sąd Rejonowy w Gorlicach prowadzi pod sygn. I Ns 29/18 z wniosku Antoniego i Anny Janusz przy udziale Józefa Kiełbasy, Janiny Poręby, Lucyny Kurdziel, Marii Połomskiej, Rafała Podwika, Małgorzaty Rysiewicz, Bogusława Hiat, Elżbiety Kopki, Mateusza Podwika, Marii Podwika, Sławomira Podwika, Waldemara Podwika, Matyldy Stawiarskiej, Piotra Podwika, Jana Podwika, Wojciecha Janusza, Leszka Janusza, Marii Michalik, Edwarda Janusza, Janiny Roli, Haliny Sekuły, Jadwigi Grucy, Kazimierza Janusza, Bogusława Janusza, Edyty Michalik, Pawła Janusza, Bartłomieja Janusza, Beaty Siedlarz, Marii Janusz, Edwarda Poręby i Jana Poręby postępowanie o stwierdzenie nabycia przez zasiedzenie prawa własności nieruchomości położonych w Ptaszkowej, gmina Grybów:

- oznaczonej jako działa ewidencyjna nr 1382 o pow. 0,28 ha, która powstała z działki grunt. nr 1785/3, dla której wydano akt własności ziemi na rzecz Wojciecha Janusz s. Andrzeja i Anny w dniu 16 grudnia 1973 r. oraz

- oznaczonej jako działa ewidencyjna nr 2298 o pow. 0,36 ha, która powstała z działki grunt. nr 4486/61, której właścicielami zgodnie z twierdzeniami wnioskodawców byli Władysław i Zofia Poręba

Sąd wzywa następców prawnych Wojciecha Janusz i jego małżonki Marii Janusz oraz Władysława Poręby i Zofii Poręba oraz wszystkie osoby zainteresowane, aby w terminie 3 miesięcy od daty zamieszczenia ogłoszenia zgłosiły się do tut. Sądu i wykazały swoje prawa do przedmiotu wniosku pod rygorem pominięcia.

O ile w tym terminie nikt się nie zgłosi albo praw swoich nie wykaże, Sąd stwierdzi zasiedzenie, o ile zostanie ono wykazane.

Miejscowość: Gorlice, Ptaszkowa Województwo: małopolskie Treść ogłoszenia ważna do: 30.11.2018

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.