Sobota 20 kwietnia 2019 Wydanie nr 4072
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 458/18 Sąd Rejonowy w Gorlicach
I Wydział Cywilny
ul. Biecka 5
38-300 Gorlice

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 30.08.2018

W sprawie: zasiedzenie nieruchomości

Dotyczy: Justyna Mróz, Maria Mrozek, Zofia Morajda, Wiktoria Krzyżanowska O treści

Przed Sądem Rejonowym w Gorlicach pod sygnaturą I Ns 458/18 toczy się postępowanie z wniosku Justyny Mróz o stwierdzenie zasiedzenia udziału ¾ w prawie własności nieruchomości położonej w powiecie gorlickim, gmina i miejscowość Gorlice, oznaczonej jako dz. ewidencyjna nr 112 o pow. 0,1010 ha, dla której Sąd Rejonowy w Gorlicach prowadzi księgę wieczystą nr NS1G/00013027/1, w której dziale II jako współwłaściciele ujawnieni są: wnioskodawczyni Justyna Mróz c. Bronisława i Magdaleny w 1/4 części, Maria Mrozek c. Józefa i Apolonii w 1/4 części, Zofia Morajda c. Józefa i Apolonii w ¼ części i Wiktoria Krzyżanowska c. Józefa i Apolonii w ¼ części.

Sąd wzywa następców prawnych Marii Mrozek, Zofii Morajdy i Wiktorii Krzyżanowskiej oraz wszystkie osoby zainteresowane, aby w terminie 3 miesięcy od daty zamieszczenia ogłoszenia zgłosiły się do tut. Sądu i wykazały swoje prawa do przedmiotu postępowania pod rygorem pominięcia. Jeżeli w tym terminie nikt się nie zgłosi, albo praw swoich nie wykaże, Sąd stwierdzi zasiedzenie, o ile zostanie ono wykazane.

Miejscowość: Gorlice Województwo: małopolskie Treść ogłoszenia ważna do: 30.11.2018

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.