Sobota 25 maja 2019 Wydanie nr 4107
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 328/18 Sąd Rejonowy w Kutnie
I Wydział Cywilny
ul. Staszica 3
99-300 Kutno

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 12.09.2018

W sprawie: inne

O treści

OGŁOSZENIE


Sąd Rejonowy w Kutnie I Wydział Cywilny zezwala wnioskodawcy Powiatowi Kutnowskiemu – Domowi Pomocy Społecznej w Kutnie na złożenie do depozytu sądowego kwoty 643,57 (sześćset czterdzieści trzy 57/100) złotych tytułem środków finansowych stanowiących własność Ryszarda Kraszkiewicza syna Wacława i Kazimiery zmarłego w dniu 6 lutego 2001 roku w Kutnie, ostatnio stale zamieszkałym w Kutnie, przy czym wskazana kwota z odsetkami może zostać wypłacona osobom, które przedstawią prawomocne postanowienie sądu o stwierdzeniu nabycia spadku lub protokół poświadczenia dziedziczenia po Ryszardzie Kraszkiewiczu, zaś wypłata nastąpi proporcjonalnie do udziałów w spadku.

Sąd wzywa spadkobierców Ryszarda Kraszkiewicza do odbioru depozytu w terminie 3 lat od upływu okresu, na który zostało wywieszone wezwanie, pod rygorem przejęcia depozytu na rzecz Skarbu Państwa.


Sędzia Sadu Rejonowego
w Kutnie


Tomasz Milski

Miejscowość: Województwo: łódzkie Treść ogłoszenia ważna do: 12.03.2019

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.