Sobota 20 kwietnia 2019 Wydanie nr 4072
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 353/18 Sąd Rejonowy w Kutnie
I Wydział Cywilny
ul. Staszica 3
99-300 Kutno

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 12.09.2018

W sprawie: inne

O treści

OGŁOSZENIE


Sąd Rejonowy w Kutnie I Wydział Cywilny zezwala wnioskodawcy zezwolić wnioskodawcy Powiatowi Kutnowskiemu – Domowi Pomocy Społecznej w Kutnie na złożenie do depozytu sądowego kwoty 2.502,22 (dwa tysiące pięćset dwa 22/100) złote tytułem środków finansowych stanowiących własność Franciszka Rybusa syna Franciszka i Urszuli zmarłego w dniu 18 października 2007 roku w Kutnie, ostatnio stale zamieszkałym w Kutnie, przy czym wskazana kwota z odsetkami może zostać wypłacona osobom, które przedstawią prawomocne postanowienie sądu o stwierdzeniu nabycia spadku lub protokół poświadczenia dziedziczenia po Franciszku Rybus, zaś wypłata nastąpi proporcjonalnie do udziałów w spadku.

Sąd wzywa spadkobierców Franciszka Rybusa do odbioru depozytu w terminie 3 lat od upływu okresu, na który zostało wywieszone wezwanie, pod rygorem przejęcia depozytu na rzecz Skarbu Państwa.
Sędzia Sądu Rejonowego

Tomasz Milski

Miejscowość: Województwo: łódzkie Treść ogłoszenia ważna do: 12.03.2019

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.