Środa 22 maja 2019 Wydanie nr 4104
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 102/18 Sąd Rejonowy w Zgierzu
I Wydział Cywilny
ul. Sokołowska 6
95-100 Zgierz

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 17.09.2018

W sprawie: zasiedzenie nieruchomości

O treści

„Sąd Rejonowy w Zgierzu, I Wydział Cywilny zawiadamia, iż toczy się przed tym Sądem w sprawie o sygnaturze akt I Ns 102/18 postępowanie z wniosku Wiesława Muchy z udziałem Franciszki Muchy, Mirosławy Pietruszewskiej, Sylwii Grzelak, Tomasza Pietruszewskiego, Pauliny Pietruszewskiej, Katarzyny Pietruszewskiej, Moniki Kubiak, Iwonny Pietruszewskiej i Ewy Białek o stwierdzenie nabycia przez Wiesława i Franciszkę małżonków Mucha z mocy samego prawa przez zasiedzenie prawa własności nieruchomości stanowiącej działkę numer 128 położoną w Ozorkowie przy ul. Łęczyckiej 71 o powierzchni 0,1099 ha, dla której nie jest prowadzona księga wieczysta ani zbiór dokumentów.
Sąd wzywa wszystkie osoby zainteresowane, aby zgłosiły się do Sądu i wykazały swoje prawo własności przedmiotowej nieruchomości w terminie 3 miesięcy od dokonania ogłoszenia. W przeciwnym razie Sąd stwierdzi nabycie własności, o ile zostanie ono udowodnione”.

Miejscowość: Ozorków Województwo: łódzkie Treść ogłoszenia ważna do: 18.12.2018

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.