Środa 24 lipca 2019 Wydanie nr 4167
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 557/18 Sąd Rejonowy w Rudzie Śląskiej
I Wydział Cywilny
ul. Bukowa 5a
41-700 Ruda Śląska

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 19.09.2018

W sprawie: stwierdzenie nabycia spadku

Dotyczy: Jan Boroń, syn Franciszka i Anny z domu Magiera O treści

W Sądzie Rejonowym w Rudzie Śląskiej Wydział I Cywilny pod sygn. akt I Ns 557/18 toczy się sprawa z wniosku Deutsche Bank Polska Spółki Akcyjnej w Warszawie przy udziale Eugeniusza Boroń, Sebastiana Lejkowskiego, Wiesława Boroń, Patryka Pieniądza, Kamila Pieniądza, Tomasza Lejkowskiego, Zuzanny Lejkowskiej, Agnieszki Pieniądz, Mateusza Boroń, Andrzeja Boroń, Rafała Boroń, Tomasza Boroń, Krzysztofa Boroń, Krzysztofa Boroń, Klaudii Boroń, Joanny Boroń, Barbary Zięby, Zofii Lejkowskiej, Hanny Lejkowskiej, Janiny Lejkowskiej, Anny Boroń, Oliwii Boroń, Julity Zięby o stwierdzenie nabycia spadku po Janie Boroń, zmarłym 5 listopada 2014 roku w Rudzie Śląskiej, którego ostatnim miejscem zwykłego pobytu była Ruda Śląska.
Sąd wzywa, aby spadkobiercy, w szczególności następcy prawni w ciągu 6 miesięcy od dnia ukazania się ogłoszenia zgłosili się do tutejszego Sądu i udowodnili nabycie spadku, gdyż w przeciwnym razie mogą być pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku.

Miejscowość: Ruda Śląska Województwo: śląskie Treść ogłoszenia ważna do: 19.12.2018

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.