Poniedziałek 20 maja 2019 Wydanie nr 4102
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 408/18 Sąd Rejonowy w Zgierzu
I Wydział Cywilny
ul. Sokołowska 6
95-100 Zgierz

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 07.09.2018

W sprawie: zasiedzenie nieruchomości

O treści

„Sąd Rejonowy w Zgierzu, I Wydział Cywilny zawiadamia, iż toczy się przed tym Sądem w sprawie o sygnaturze akt I Ns 408/18 postępowanie z wniosku Ilony Kolendy, z udziałem Ewy Bembenek, Krystyny Kuzańskiej, Łukasza Kuzańskiego, Katarzyny Pawlas, Waldemara Kuzańskiego, Dariusza Podębskiego, Tadeusza Urbaniaka, Kazimierza Urbaniaka, Bartłomieja Podębskiego i Lidii Piotrowskiej o stwierdzenie nabycia przez Krystynę Kuzańską z mocy prawa przez zasiedzenie udziału wynoszącego 3/4 w prawie własności nieruchomości położonej w Zgierzu, przy ul. Aleksandrowskiej 4 i 4A, o łącznej powierzchni 0,1483 ha, dla której udziału wynoszącego 1/4 prowadzona jest przez Sąd Rejonowy w Zgierzu, V Wydział Ksiąg Wieczystych księga wieczysta numer LD1G/00000327/6. Nieruchomość pozostaje w posiadaniu wnioskodawczyni.
Sąd wzywa wszystkie osoby zainteresowane, aby zgłosiły się do Sądu i wykazały swoje prawo własności przedmiotowej nieruchomości w terminie 3 miesięcy od dnia dokonania ogłoszenia. W przeciwnym razie Sąd stwierdzi nabycie własności, o ile zostanie ono udowodnione”.

Miejscowość: Zgierz Województwo: łódzkie Treść ogłoszenia ważna do: 19.12.2018

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.