Piątek 24 maja 2019 Wydanie nr 4106
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: X Ns 282/18 Sąd Rejonowy w Tarnowie
X Zamiejscowy Wydział Cywilny z siedzibą w Tuchowie
ul. Dąbrowskiego 27
33-100 Tarnów

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 19.09.2018

W sprawie: zasiedzenie nieruchomości

Dotyczy: Józef Kozioł, Jan Kawa, Kasper Kawa, Maria Kawa, Katarzyna z Kawów Czekaj, Józef Kawa, Agata Kawa, Franciszek Kawa, Zofia Kawa, Wiktoria Kawa O treści

W Sądzie Rejonowym w Tarnowie X Zamiejscowym Wydziale Cywilnym z siedzibą w Tuchowie toczy się pod sygn. X Ns 282/18 sprawa z wniosku Józefa Kozioła o zasiedzenie na jego rzecz z dniem 18.02.2014 roku prawa własności nieruchomości położonej w Zalasowej, gmina Ryglice, składającej się z działek ewidencyjnych 2381 i 2383 o łącznej pow.2,94 ha, dla której nie jest prowadzona księga wieczysta ale wykazy hipoteczne 986 i 122.

W wykazach hipotecznych jako współwłaściciele ujawnieni są: Jan Kawa, Kasper Kawa, Maria Kawa, Katarzyna z Kawów Czekaj, Józef Kawa, Agata Kawa, Franciszek Kawa, Zofia Kawa i Wiktoria Kawa, których losy są Sądowi nieznane.

Sąd wzywa osoby zainteresowane, aby w ciągu 3 miesięcy od chwili ukazania się ogłoszenia stawiły się w Sądzie Rejonowym w Tarnowie - X Zamiejscowy Wydział Cywilny z siedzibą w Tuchowie ulica Chopina 5 i wzięły udział w postępowaniu, gdyż w przeciwnym razie Sąd może stwierdzić uwłaszczenie zgodnie z wnioskiem, jeśli zostanie ono udowodnione.

Miejscowość: Tarnów, Tuchów, Zalasowa Województwo: małopolskie Treść ogłoszenia ważna do: 19.12.2018

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.