Piątek 24 maja 2019 Wydanie nr 4106
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: X Ns 305/18 Sąd Rejonowy w Tarnowie
X Zamiejscowy Wydział Cywilny z siedzibą w Tuchowie
ul. Dąbrowskiego 27
33-100 Tarnów

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 21.09.2018

W sprawie: uwłaszczenie nieruchomości

Dotyczy: Michał Kozak, Jan Kozak O treści

W Sądzie Rejonowym w Tarnowie X Zamiejscowym Wydziale Cywilnym z siedzibą w Tuchowie toczy się pod sygn. X Ns 305/18 sprawa z wniosku Michała Kozaka syna Zenona i Bożeny o uwłaszczenie na rzecz jego dziadka Jana Kozaka syna Józefa i Zofii prawa własności nieruchomości położonej w Czermnej, gmina Szerzyny, składającej się z działki ewidencyjnej 2472 o pow.0,61 ha, dla której nie jest prowadzona księga wieczysta a wykazy hipoteczne są nieznane. We wniosku wskazano, że Jan Kozak, który zmarł w 1990 roku, był posiadaczem nieruchomości od 1937 roku, a na mocy postanowienia spadkowego z 30.11.2007 roku Michał Kozak jest jego jedynym spadkobiercą.

Sąd wzywa osoby zainteresowane, aby w ciągu 3 miesięcy od chwili ukazania się ogłoszenia stawiły się w Sądzie Rejonowym w Tarnowie - X Zamiejscowy Wydział Cywilny z siedzibą w Tuchowie ulica Chopina 5 i wzięły udział w postępowaniu, gdyż w przeciwnym razie Sąd może stwierdzić uwłaszczenie zgodnie z wnioskiem, jeśli zostanie ono udowodnione.

Miejscowość: Tarnów, Tuchów, Czermna Województwo: małopolskie Treść ogłoszenia ważna do: 21.12.2018

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.