Piątek 24 maja 2019 Wydanie nr 4106
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 336/17 Sąd Rejonowy w Opolu
I Wydział Cywilny
ul. Ozimska 60a
45-368 Opole

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 28.09.2018

W sprawie: zasiedzenie nieruchomości

Dotyczy: Ignacy Budzynowski, Anna Budzynowska, Łucja Nanko, Eryk Pasoń, Dawid Budzynowski, Izabela Jaceńków O treści

W Sądzie Rejonowym w Opolu - Wydział I Cywilny, pod sygnaturą akt I Ns 336/17, toczy się sprawa o stwierdzenie zasiedzenia prawa własności nieruchomości gruntowej o wymiarach 0,60m (szerokość z jednej strony), x 32,50m (długość) x 1,95m (szerokość z drugiej strony) stanowiącej część działki nr 111/2, obręb 0073 Kolonia Gosławicka, położonej w Opolu, ul. Władysława Broniewskiego, dla której Sąd Rejonowy w Opolu prowadzi księgę wieczystą nr OP1O/00002093/7.

Posiadaczami opisanej nieruchomości są obecnie Ignacy Budzynowski i Anna Budzynowska, zaś w księdze wieczystej jako właściciel figurują: Gmina Opole, Łucja Nanko, Eryk Pasoń, Elżbieta Pasoń, Dawid Budzynowski, Izabela Jaceńków.

Wzywa się wszystkich zainteresowanych, w tym Łucję Nanko lub ich następców prawnych, aby w terminie 3 miesięcy od daty ukazania się tego ogłoszenia zgłosili się do Sądu Rejonowego w Opolu i wykazali swoje prawo własności, gdyż w przeciwnym razie sąd stwierdzi zasiedzenie nieruchomości.

Miejscowość: Opole Województwo: opolskie Treść ogłoszenia ważna do: 28.12.2018

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.