Środa 12 grudnia 2018 Wydanie nr 3943
notice
Sygnatura akt: I Ns 450/17 Sąd Rejonowy w Zabrzu
I Wydział Cywilny
ul. 3 Maja 21
41-800 Zabrze

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 21.09.2018

W sprawie: stwierdzenie nabycia spadku

Dotyczy: Asekuracja Sp. z o.o. O treści

OGŁOSZENIE

W Sądzie Rejonowym w Zabrzu pod sygn. akt I Ns 450/17 toczy się sprawa z wniosku Asekuracji Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie z udziałem Małgorzaty Wiśniewskiej, Universe 2 Niestandaryzowanego Sekurytyzacyjnego Funduszu Inwestycyjnego Zamkniętego w Warszawie, Santander Consumer Banku S.A. z siedzibą we Wrocławiu o stwierdzenie nabycia spadku po Antonim Mańce, synu Józefa i Heleny, urodzonym dnia 23 lipca 1954 roku w Katowicach, zmarłym dnia 29 sierpnia 2016 roku w Zabrzu, ostatnio stale zamieszkałym w Zabrzu, którego ostatnim miejscem zwykłego pobytu było Zabrze.
Wzywa się, aby spadkobiercy w ciągu trzech miesięcy od dnia ukazania się niniejszego ogłoszenia zgłosili się i udowodnili nabycie spadku, gdyż w przeciwnym razie mogą być pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku.

Miejscowość: Zabrze Województwo: śląskie Treść ogłoszenia ważna do: 02.01.2019

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.