Wtorek 23 lipca 2019 Wydanie nr 4166
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: X Ns 255/18 Sąd Rejonowy w Tarnowie
X Zamiejscowy Wydział Cywilny z siedzibą w Tuchowie
ul. Dąbrowskiego 27
33-100 Tarnów

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 09.10.2018

W sprawie: zasiedzenie nieruchomości

Dotyczy: Józef Rąpała, Genowefa Rąpała, Adam Mikosa O treści

W Sądzie Rejonowym w Tarnowie X Zamiejscowym Wydziale Cywilnym z siedzibą w Tuchowie toczy się pod sygn. X Ns 255/18 sprawa z wniosku Józefa Rąpały o zasiedzenie na rzecz Genowefy Rąpały z dniem 14.02.1989 roku prawa własności nieruchomości położonej w Olszynach, gmina Rzepiennik Strzyżewski, składającej się z działki ewidencyjnej 1614 o pow.0,14 ha i 1617 o pow.1,17 ha, dla której nie jest prowadzona księga wieczysta, a wykazy hipoteczne są zaginione. W wypisie z rejestru gruntów jako współwłaściciele widnieją spadkobiercy Adama Mikosa (zmarłego w 1965 roku) tj. Genowefa Rąpała w 3/5 części oraz Julian Karaś w 2/5 części.

Sąd wzywa osoby zainteresowane, aby w ciągu 3 miesięcy od chwili ukazania się ogłoszenia stawiły się w Sądzie Rejonowym w Tarnowie - X Zamiejscowy Wydział Cywilny z siedzibą w Tuchowie ulica Chopina 5 i wzięły udział w postępowaniu, gdyż w przeciwnym razie Sąd może stwierdzić uwłaszczenie zgodnie z wnioskiem, jeśli zostanie ono udowodnione.

Miejscowość: Tarnów, Tuchów, Olszyny Województwo: małopolskie Treść ogłoszenia ważna do: 09.01.2019

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.