Piątek 24 maja 2019 Wydanie nr 4106
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 392/17 Sąd Rejonowy w Zabrzu
I Wydział Cywilny
ul. 3 Maja 21
41-800 Zabrze

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 21.09.2018

W sprawie: zasiedzenie nieruchomości

Dotyczy: Jolanta Golec i Marek Golec O treści

OGŁOSZENIE

W Sądzie Rejonowym w Zabrzu pod sygn. akt I Ns 392/17 toczy się sprawa z wniosku Jolanty Golec oraz Marka Golca (Golec) z udziałem Karin Łaty (Łata), Elfrydy Dec, Kingi Janusz, Kariny Helikerovej (Helikerova), Annemarie Zientek, Jenifer Zientek, Brygitte Specht, Anety Janusz, Beate Zientek, Renate Horst, Svena Bayera (Bayer), Sonji Bayer, Mirko Bayera, Karola Zientka (Zientek), Moniki Wojtaszak i Natalii Janusz o stwierdzenie nabycia przez wnioskodawców Jolantę Golec i Marka Golca, do majątku wspólnego w ramach wspólności ustawowej małżeńskiej, w drodze zasiedzenia własności nieruchomości stanowiącej zabudowaną działkę gruntu położoną w Zabrzu przy ul. 11 listopada 1 o numerze ewidencyjnym 610/52 (obręb ewidencyjny 06, Mikulczyce, Tom 48, Karta 1417), o powierzchni 0,0793 ha, w dokumentach geodezyjnych której własność ujawniona jest na rzecz Marii i Michała Zientków, a będącej w posiadaniu wnioskodawców Jolanty Golec oraz Marka Golca.
Wzywa się, aby zainteresowani lub ich spadkobiercy w ciągu trzech miesięcy od dnia ukazania się ogłoszenia zgłosili i wykazali swoje prawa, gdyż w przeciwnym razie mogą być pominięci w postępowaniu.

Miejscowość: Zabrze Województwo: śląskie Treść ogłoszenia ważna do: 09.01.2019

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.