Środa 24 lipca 2019 Wydanie nr 4167
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 475/18 Sąd Rejonowy w Gorlicach
I Wydział Cywilny
ul. Biecka 5
38-300 Gorlice

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 17.10.2018

W sprawie: zasiedzenie nieruchomości

Dotyczy: Robert Kiełbasa, Małgorzata Kiełbasa, Klara Truchan, Aniela Janusz, Stanisława Truchan, Franciszka Czaplińska O treści

Przed Sądem Rejonowym w Gorlicach pod sygnaturą I Ns 475/18 toczy się postępowanie z wniosku Roberta Kiełbasy i Małgorzaty Kiełbasy o stwierdzenie zasiedzenia nieruchomości położonej w powiecie nowosądeckim, gmina i miejscowość Grybów, oznaczonej jako dz. ewidencyjna nr 356 o pow. 0,2588 ha, dla której nie jest prowadzona księga wieczysta oraz zbiór dokumentów.

Sąd wzywa następców prawnych Klary Truchan, Anieli Janusz, Stanisława Truchana i Franciszki Czaplińskiej, aby w terminie 3 miesięcy od daty zamieszczenia ogłoszenia zgłosiły się do tut. Sądu i wykazały swoje prawa do przedmiotu postępowania pod rygorem pominięcia. Jeżeli w tym terminie nikt się nie zgłosi, albo praw swoich nie wykaże, Sąd stwierdzi zasiedzenie, o ile zostanie ono wykazane.

Miejscowość: Gorlice, Grybów Województwo: małopolskie Treść ogłoszenia ważna do: 17.01.2019

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.