Wtorek 23 lipca 2019 Wydanie nr 4166
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 412/18 Sąd Rejonowy w Gorlicach
I Wydział Cywilny
ul. Biecka 5
38-300 Gorlice

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 05.11.2018

W sprawie: zasiedzenie nieruchomości

Dotyczy: Jerzy Zabierowski, Adam Szura, Genowefa Szura O treści

Przed Sądem Rejonowym w Gorlicach pod sygnaturą I Ns 412/18 toczy się postępowanie z wniosku Jerzego Zabierowskiego o zasiedzenie prawa własności nieruchomości położonej w powiecie gorlickim, gmina i miejscowość Gorlice, oznaczonej jako dz. ewidencyjna nr 71/2 o pow. 0,57 ha, dla której Sąd Rejonowy w Gorlicach prowadzi księgę wieczystą nr NS1G/00020962/9, w której w dziale II jako właściciel ujawniony jest Adam Szura, syn Henryka i Emilii.

Sąd wzywa następców prawnych Genowefy Szury z domu Grębla, córki Adama i Stefanii, zmarłej w dniu 13 listopada 2017 r. w Gorlicach oraz wszystkie osoby zainteresowane, aby w terminie 3 miesięcy od daty zamieszczenia ogłoszenia zgłosiły się do tut. Sądu i wykazały swoje prawa do przedmiotu postępowania pod rygorem pominięcia.

Jeżeli w tym terminie nikt się nie zgłosi, albo praw swoich nie wykaże, Sąd stwierdzi zasiedzenie, o ile zostanie ono wykazane.

Miejscowość: Gorlice Województwo: małopolskie Treść ogłoszenia ważna do: 05.02.2019

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.