Środa 27 maja 2020 Wydanie nr 4475
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: II Ns 415/19 Sąd Rejonowy dla Łodzi Widzewa w Łodzi
II Wydział Cywilny
ul. Kopcińskiego 56
90-032 Łódź

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 25.04.2019

W sprawie: uznanie za zmarłego

O treści

Sygn. akt II Ns 415/19


OGŁOSZENIE„Sąd Rejonowy dla Łodzi–Widzewa w Łodzi, Wydział II Cywilny zawiadamia o wszczęciu postępowania w sprawie o sygn. akt II Ns 415/19 z wniosku Skarbu Państwa – Prezydenta Miasta Łodzi o uznanie za zmarłych:
1. Maria Wencke/Wenske córka Augusta i Barbary z domu Blüm urodzona dnia 25 kwietnia 1864 roku w Antoniewie, ostatnio zamieszkała w Łodzi;
2. Marta Wenske/Wencke, córka Fridricha Wilhelma Wencke/Wenske i Marii z domu Wencke/Wenske, urodzona 30 stycznia 1886 roku w Dąbrowie, ostatnio zamieszkała w Łodzi;
3. Alma Wenske/Wencke, córka Fridricha Wilhelma Wencke/Wenske i Marii z domu Wencke/Wenske, urodzona 10/20 sierpnia 1890 roku w Łodzi, ostatnio zamieszkała w Łodzi;
Sąd wzywa Marię Wenske/Wencke, Martę Wenske/Wencke i Almę Wenske/Wencke
aby w terminie 6 miesięcy od ukazania się ogłoszenia zgłosiły się do Sądu Rejonowego dla Łodzi – Widzewa w Łodzi przy ulicy Kopcińskiego 56, gdyż w przeciwnym razie mogą zostać uznane za zmarłe.
Sąd wzywa wszystkie osoby, które mogą udzielić wiadomości o Marii Wenske/Wencke, Marcie Wenske/Wencke i Almie Wenske/Wencke, aby w terminie 6 miesięcy od ukazania się ogłoszenia przekazały je Sądowi Rejonowemu dla Łodzi – Widzewa w Łodzi przy ulicy Kopcińskiego 56”.

Miejscowość: Województwo: łódzkie Treść ogłoszenia ważna do: 10.11.2019

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.