Poniedziałek 22 lipca 2019 Wydanie nr 4165
notice
Sygnatura akt: I Ns 62/19 Sąd Rejonowy w Skierniewicach
I Wydział Cywilny
ul. Reymonta 12/14
96-100 Skierniewice

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 14.05.2019

W sprawie: stwierdzenie nabycia spadku

Dotyczy: Małgorzata Ewa Budynek i Marek Budynek O treści

Przed Sądem Rejonowym w Skierniewicach Wydziałem I Cywilnym toczy się sprawa I Ns 62/19 z wniosku Skierniewickiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Skierniewicach o stwierdzenie nabycia spadku po Małgorzacie Ewie Budynek z domu Błaszczyk, córce Edwarda i Czesławy, zmarłej w dniu 28 lipca 2014 roku w Skierniewicach, ostatnio stale zamieszkałej w Skierniewicach oraz po Marku Budynku, synu Józefa i Janiny Teresy, zmarłym w dniu 13 maja 2018 roku w Skierniewicach, ostatnio stale zamieszkałym w Skierniewicach.
Wzywa się wszystkich spadkobierców ustawowych Małgorzaty Ewy Budynek i Marka Budynka, w szczególności ich dzieci, aby w terminie 3 miesięcy od ukazania się niniejszego ogłoszenia zgłosili się i udowodnili nabycie spadku, gdyż w przeciwnym wypadku mogą być pominięci przy stwierdzeniu nabycia spadku.

Miejscowość: Województwo: łódzkie Treść ogłoszenia ważna do: 14.08.2019

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.