Wtorek 11 sierpnia 2020 Wydanie nr 4551
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 288/18 Sąd Rejonowy w Głubczycach
I Wydział Cywilny
ul. Kochanowskiego 1
48-100 Głubczyce

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 24.05.2019

W sprawie: stwierdzenie nabycia spadku

Dotyczy: Barbara Macyszyn, Aleksander Sikacki, Danuta Filarowska, Henryk Ognisty, Urszula Pilch, Halina Wójtowicz, Wiesław Ognisty, Józef Ognisty O treści

W Sądzie Rejonowym w Głubczycach w I Wydziale Cywilnym pod sygnaturą akt I Ns 288/18 toczy się postępowanie z wniosku Barbary Macyszyn z udziałem Aleksandra Sikackiego, Danuty Filarowskiej, Henryka Ognistego, Urszuli Pilch, Haliny Wójtowicz, Wiesława Ognistego o stwierdzenie nabycia spadku po Józefie Ognistej, c. Wawrzyńca i Julii, ur. w dniu 7 kwietnia 1903 roku r. w Dunajowie, zmarłej dnia 21 czerwca 1985 roku w Rozumicach, ostatnio stale zamieszkałej w Rozumicach.

Wzywa się spadkobierców, aby w terminie 3 miesięcy od daty ukazania się niniejszego ogłoszenia zgłosili się do Sądu, w którym toczy się przedmiotowe postępowanie i udowodnili swoje prawa do spadku, gdyż w przeciwnym razie mogą być pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku.

Miejscowość: Głubczyce, Rozumice Województwo: opolskie Treść ogłoszenia ważna do: 24.08.2019

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.