Niedziela 15 września 2019 Wydanie nr 4220
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 1407/18 Sąd Rejonowy w Tarnowie
I Wydział Cywilny
ul. Dąbrowskiego 27
33-100 Tarnów

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 10.06.2019

W sprawie: stwierdzenie nabycia spadku

Dotyczy: Sabina Maria Olszówka O treści

W Sądzie Rejonowym w Tarnowie toczy się pod sygnaturą I Ns 1407/18 sprawa z wniosku Prokura Niestandaryzowanego Sekurytyzacyjnego Funduszu Inwestycyjnego Zamkniętego w Warszawie o stwierdzenie nabycia spadku po Sabinie Marii Olszówka córce Władysława i Anieli zmarłej w dniu 19 października 2016 roku w Dąbrowie Tarnowskiej, ostatnio przed śmiercią zamieszkałej w Tarnowie przy ul. Skowronków 4/70.

W skład spadku wchodzi zobowiązanie pieniężne wobec wnioskodawcy, wynikające z umowy kredytu z 20.05.2008 roku zawartej z Getin Bank S.A. Do sądu wpłynęły oświadczenia o odrzuceniu spadku spadkobierców I stopnia, a rodzeństwo spadkodawczyni nie jest znane.

Sąd wzywa osoby zainteresowane, w szczególności rodziców, rodzeństwo lub dzieci nieżyjącego rodzeństwa spadkodawcy, aby w terminie 3 miesięcy od chwili ukazania się ogłoszenia zgłosił się w Sądzie Rejonowym w Tarnowie i udowodniły nabycie spadku, gdyż w przeciwnym razie Sąd może stwierdzić nabycie spadku pomijając nieujawnionych spadkobierców ustawowych.

Miejscowość: Tarnów Województwo: małopolskie Treść ogłoszenia ważna do: 10.09.2019

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.