Wtorek 11 sierpnia 2020 Wydanie nr 4551
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi
II Wydział Cywilny
al. Kościuszki 107/109
90-928 Łódź

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 15.07.2019

W sprawie: stwierdzenie nabycia spadku

O treści

Sąd Rejonowy dla Łodzi – Śródmieścia w Łodzi, II Wydział Cywilny zawiadamia o postępowaniu w sprawie o sygnaturze akt II Ns 378/19 z wniosku Skarbu Państwa – Prezydenta Miasta Łodzi, o stwierdzenie nabycia spadku po Bajli Feldon z domu Horon, córce Arona/Urina i Sobel/Soby, zmarłej w dniu 22 marca 1916 roku w Łodzi, Lajbie Feldon, synu Szymse i Fajgi, zmarłym w dniu 22 stycznia 1929 roku w Łodzi i Mojszy Feldon, synu Lajby i Bajli, zmarłym w dniu 30 marca 1933 roku w Łodzi, wszyscy przed śmiercią stale zamieszkiwali w Łodzi przy ul. Zgierskiej 44 m. W skład masy spadkowej wchodzi udział w nieruchomości przy ul. Zgierskiej 44 w Łodzi.
Wzywa się spadkobierców wyżej wymienionych osób, aby w terminie trzech miesięcy od daty ukazania się niniejszego ogłoszenia zgłosili się do sądu, w którym toczy się postępowanie (Łódź al. Kościuszki 107/109) i udowodnili swoje prawo do spadku, gdyż w przeciwnym razie mogą być pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku.

Miejscowość: ŁÓDŹ Województwo: łódzkie Treść ogłoszenia ważna do: 16.10.2019

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.