Środa 30 września 2020 Wydanie nr 4601
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 127/19 Sąd Rejonowy w Rudzie Śląskiej
I Wydział Cywilny
ul. Bukowa 5a
41-700 Ruda Śląska

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 09.08.2019

W sprawie: stwierdzenie nabycia spadku

Dotyczy: spadkodawca Jan Antoni Wilkowski O treści

W Sądzie Rejonowym w Rudzie Śląskiej Wydział I Cywilny pod sygn. akt I Ns 127/19 toczy się sprawa z wniosku Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo - Kredytowej \"Śląsk\" w Rudzie Śląskiej przy udziale Marcina Wilkowskiego, Patryka Kołodziejskiego, Przemysława Kołodziejskiego, Mariana Wilkowskiego, Zbigniewa Wilkowskiego, Dawida Wilkowskiego, Przemysława Wilkowskiego, Macieja Salaty, Jacka Ostrowskiego, Marka Ostrowskiego, Barbary Wilkowskiej, Iwony Kołodziejskiej, Alior Bank Spółki Akcyjnej w Warszawie, Bożeny Jarosińskiej, Marii Pękowskiej, Justyny Frąk, Roberta Pękowskiego, Sławomira Pękowskiego, Marzeny Salaty, Lidii Wiśniewskiej o stwierdzenie nabycia spadku po Janie Antonim Wilkowskim, synu Władysława i Zofii z domu Urban, zmarłym w dniu 14 marca 2018 roku w Rudzie Śląskiej, ostatnio zamieszkałym w Rudzie Śląskiej.
Sąd wzywa, aby spadkobiercy w ciągu 3 miesięcy od dnia ukazania się ogłoszenia zgłosili się do tutejszego Sądu i udowodnili nabycie spadku, gdyż w przeciwnym razie mogą być pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku.

Miejscowość: Ruda Śląska Województwo: śląskie Treść ogłoszenia ważna do: 09.11.2019

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.