Środa 30 września 2020 Wydanie nr 4601
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 54/19 Sąd Rejonowy w Rudzie Śląskiej
I Wydział Cywilny
ul. Bukowa 5a
41-700 Ruda Śląska

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 09.08.2019

W sprawie: stwierdzenie nabycia spadku

Dotyczy: spadkodawcy Janina Gębka i Bronisław Gębka O treści

W Sądzie Rejonowym w Rudzie Śląskiej Wydział I Cywilny pod sygn. akt I Ns 54/19 toczy się sprawa z wniosku Międzyzakładowej Górniczej Spółdzielni Mieszkaniowej \"Perspektywa\" w Rudzie Śląskiej przy udziale Grzegorza Gębki, Sylwii Kraj, Julii Kraj, Pauliny Kasprzyńskiej o stwierdzenie nabycia spadku po Janinie Krystynie Gębce (Gębka) z domu Kołodziej, córce Jana i Zuzanny z domu Kempka, urodzonej 19 maja 1950 roku w Chorzowie, zmarłej 21 października 2016 roku w Rudzie Śląskiej oraz po Bronisławie Gębce (Gębka), synu Franciszka i Marii z domu Bajor, urodzonym 2 września 1949 roku w Bąkowej, zmarłym 2 kwietnia 2017 roku w Rudzie Śląskiej, ostatnio zamieszkałych w Rudzie Śląskiej przy ul. Pordzika 5/3.
Sąd wzywa, aby spadkobiercy Janiny Gębki i Bronisława Gębki w ciągu 3 miesięcy od ukazania się ogłoszenia zgłosili się do tutejszego Sądu i udowodnili nabycie spadku, gdyż w przeciwnym razie mogą być pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku.

Miejscowość: Ruda Śląska Województwo: śląskie Treść ogłoszenia ważna do: 09.11.2019

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.