Wtorek 02 czerwca 2020 Wydanie nr 4481
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: XVIII K 104/19 Sąd Okręgowy w Łodzi
XVIII Wydział Karny
pl. Dąbrowskiego 5
90-921 Łódź

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 09.09.2019

W sprawie: termin posiedzenia sądu

Dotyczy: Gabriela Bartosik O treści

Sąd Okręgowy w Łodzi, XVIII Wydział Karny zawiadamia pokrzywdzonych w sprawie XVIII K 104/19 przeciwko Gabrieli Bartosik oskarżonej przez Prokuraturę Rejonową w Łęczycy (sygnatura akt PR Ds. 245.2017) o czyn z art. 270 § 1 kk, art. 286 § 1 kk w zw. z art. 65 § 1kk, 286 § 1 kk w zw. z art. 270 § 1 kk w zw. z art. 65 § 1 kk w zw. z art. 11 § 2 kk, art. 13 § 1 kk w zw. z art. 286 § 1 kk, że rozprawa główna rozpocznie się w dniu 15 października 2019 r. o godzinie 9.30 w sali nr 11 w budynku Sądu Okręgowego w Łodzi, Pl. Dąbrowskiego 5.

Sąd informuje, iż osoby pokrzywdzone w niniejszej sprawie do czasu rozpoczęcia przewodu sądowego na rozprawie głównej mogą przystąpić do sprawy jako oskarżyciele posiłkowi przez złożenie stosownego oświadczenia na piśmie, bądź do protokołu rozprawy.

Nadto Sąd zawiadamia, że oskarżony ma prawo do chwili zakończenia pierwszego przesłuchania wszystkich oskarżonych na rozprawie głównej złożyć wniosek o wydanie wyroku skazującego i wymierzenie mu określonej kary lub środka karnego bez przeprowadzania postępowania dowodowego. Sąd może taki wniosek uwzględnić, gdy okoliczności popełnienia przestępstwa nie budzą wątpliwości i cele postępowania zostaną osiągnięte mimo nieprzeprowadzenia rozprawy w całości, a wnioskowi nie sprzeciwią się prokurator, a także pokrzywdzeni należycie powiadomieni o terminie rozprawy i pouczeni o możliwości złożenia takiego wniosku przez oskarżonego.

Pokrzywdzony może również korzystać z pomocy pełnomocnika, którym może być adwokat lub radca prawny.

Sąd informuje również, że obecność osób pokrzywdzonych na rozprawie głównej nie jest obowiązkowa, a ich niestawiennictwo nie tamuje rozpoznania sprawy.

Miejscowość: Łódź Województwo: łódzkie Treść ogłoszenia ważna do: 16.10.2019

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.