Wtorek 04 sierpnia 2020 Wydanie nr 4544
notice
Sygnatura akt: I Ns 584/19 Sąd Rejonowy w Kutnie
I Wydział Cywilny
ul. Staszica 3
99-300 Kutno

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 26.05.2020

W sprawie: stwierdzenie nabycia spadku

Dotyczy: Wacław Racewicz i Genowefa Racewicz O treści

OGŁOSZENIE
„Sąd Rejonowy w Kutnie I Wydział Cywilny zawiadamia, że przed Sądem Rejonowym w Kutnie, pod sygnaturą I Ns 584/19 toczy się postępowanie sprawy z wniosku Małgorzaty Wojciechowskiej z udziałem Zygmunta Gałązki, Krystyny Gałązki, Lechosława Wojciechowskiego, Elżbiety Wiechno, Wiesława Kołaczyńskiego, Stanisławy Muras i Stanisława Racewicza o stwierdzenie nabycia spadku po Wacławie Racewiczu, synu Kazimierza i Józefy, zmarłym w dniu 24 grudnia 1999 r. w Kutnie oraz po Genowefie Racewicz z domu Gałązka, córce Stanisława i Józefy, zmarłej w dniu 7 lipca 2015 r. w Grzybowie Hornowskim, wzywając wszystkich spadkobierców, aby w terminie 3 miesięcy od daty publikacji ogłoszenia zgłosili się do postępowania i udowodnili nabycie spadku, gdyż w przeciwnym razie mogą być pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku.”

Sędzia Sądu Rejonowego
Szymon Kozłowski

Miejscowość: Kutno Województwo: łódzkie Treść ogłoszenia ważna do: 26.08.2020

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.