Środa 30 września 2020 Wydanie nr 4601
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 900/19 Sąd Rejonowy w Rudzie Śląskiej
I Wydział Cywilny
ul. Bukowa 5a
41-700 Ruda Śląska

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 29.06.2020

W sprawie: stwierdzenie nabycia spadku

Dotyczy: Alicja Małgorzata Barteczko, córka Józefa i Marii z domu Witała O treści

W Sądzie Rejonowym w Rudzie Śląskiej Wydział I Cywilny pod sygn. akt I Ns 900/19 toczy się sprawa z wniosku Międzyzakładowej Górniczej Spółdzielni Mieszkaniowej \"Perspektywa\" w Rudzie Śląskiej przy udziale Jana Barteczko, Leona Barteczko, Marleny Domańskiej, Getin Noble Bank Spółki Akcyjnej w Warszawie o stwierdzenie nabycia spadku po Alicji Małgorzacie Barteczko, córce Józefa i Marii z domu Witała, ur. 17 listopada 1937 roku w Rudzie Śląskiej, zm. 13 sierpnia 2016 roku w Rudzie Śląskiej, której ostatnim miejscem zwykłego pobytu była Ruda Śląska przy ul. Szyb Andrzeja 12/22. Z informacji posiadanych przez Sąd wynika, że w skład spadku wchodzi dług wobec wnioskodawcy.
Sąd wzywa, aby spadkobiercy Alicji Barteczko w ciągu 3 miesięcy od dnia ukazania się ogłoszenia zgłosili się do tutejszego Sądu i udowodnili nabycie spadku, gdyż w przeciwnym razie mogą być pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku.

Miejscowość: Ruda Śląska Województwo: śląskie Treść ogłoszenia ważna do: 29.09.2020

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.