Środa 30 września 2020 Wydanie nr 4601
notice
Sygnatura akt: I Ns 179/20 Sąd Rejonowy w Skierniewicach
I Wydział Cywilny
ul. Reymonta 12/14
96-100 Skierniewice

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 02.07.2020

W sprawie: stwierdzenie nabycia spadku

Dotyczy: Dorota Maria Górecka-Krysiak, Jadwiga Teresa Górecka O treści

Przed Sądem Rejonowym w Skierniewicach Wydziałem I Cywilnym toczy się sprawa I Ns 179/20 z wniosku Ewy Kazalskiej – Grzybowskiej z udziałem Olgi Kazalskiej, Magdaleny Kazalskiej – Krupa i Gminy Skierniewice o stwierdzenie nabycia spadku po Dorocie Marii Góreckiej – Krysiak z domu Góreckiej, córce Tadeusza Wiesława i Jadwigi Teresy, ur. 3 stycznia 1953 roku w Skierniewicach, zmarłej w dniu 30 sierpnia 2017 roku w Skierniewicach oraz po Jadwidze Teresie Góreckiej z domu Muszyńskiej, córce Józefa i Marii, ur. w dniu 9 października 1930 roku w Skierniewicach, zmarłej w dniu 8 marca 2020 roku w Henryszewie.
Wzywa się wszystkich spadkobierców ustawowych Doroty Marii Góreckiej – Krysiak i Jadwigi Teresy Góreckiej z domu Muszyńskiej, aby w terminie 3 miesięcy od ukazania się niniejszego ogłoszenia zgłosili się i udowodnili nabycie spadku, gdyż w przeciwnym wypadku mogą być pominięci przy stwierdzeniu nabycia spadku.

Miejscowość: Województwo: łódzkie Treść ogłoszenia ważna do: 02.10.2020

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.