Poniedziałek 25 stycznia 2021 Wydanie nr 4718
notice
Treść wyroku lub ogłoszenia jest przedawniona. Należy liczyć się z nieaktualnymi lub nieważnymi informacjami.
Sygnatura akt: I Ns 886/18 Sąd Rejonowy w Rudzie Śląskiej
I Wydział Cywilny
ul. Bukowa 5a
41-700 Ruda Śląska

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 07.07.2020

W sprawie: stwierdzenie nabycia spadku

Dotyczy: Dariusz Władysław Katla, syn Edwarda i Reginy nazwisko rodowe Buska O treści

W Sądzie Rejonowym w Rudzie Śląskiej I Wydział Cywilny pod sygn. I Ns 886/18 toczy się sprawa z wniosku HIZ Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w likwidacji w Częstochowie z udziałem Iwony Katli, Darii Katli, Adrianny Katli, Reginy Kalisz, Bożeny Kmieć, Aleksandry Kmieć, Maxa Wielgosza, Urszuli Kłosińskiej, Michała Kmiecia, Stanisława Buskiego, Grzegorza Buskiego, Marcina Buskiego i Joanny Buskiej, o stwierdzenia nabycia spadku po Dariuszu Władysławie Katli, synu Edwarda i Reginy nazwisko rodowe Buska, urodzonym 8 września 1967 r. w Pińczowie, zmarłym 21 marca 2017 r. w Rudzie Śląskiej, ostatnio zamieszkałym w Rudzie Śląskiej przy ul. Dworaka 9/56.
Sąd wzywa, aby spadkobiercy Dariusza Katli, w szczególności następcy prawni w ciągu 3 miesięcy od dnia ukazania się ogłoszenia zgłosili się do tutejszego Sądu i udowodnili nabycie spadku, gdyż w przeciwnym razie mogą być pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku.

Miejscowość: Ruda Śląska Województwo: śląskie Treść ogłoszenia ważna do: 07.10.2020

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.