Wtorek 04 sierpnia 2020 Wydanie nr 4544
notice
Sygnatura akt: I Ns 88/20 Sąd Rejonowy w Rudzie Śląskiej
I Wydział Cywilny
ul. Bukowa 5a
41-700 Ruda Śląska

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 07.07.2020

W sprawie: stwierdzenie nabycia spadku

Dotyczy: Teresa Labus O treści

W Sądzie Rejonowym w Rudzie Śląskiej Wydział I Cywilny pod sygn. akt I Ns 88/20 toczy się sprawa z wniosku Getin Noble Bank Spółki Akcyjnej w Warszawie przy udziale Oskara Partyny, Rafała Michalika, Pawła Michalika, Łukasza Szymańskiego, Alana Szymańskiego, Macieja Bramowskiego, Moniki Witkowskiej, Joanny Szymańskiej, Darii Piech, Justyny Pindur, Celiny Wolak, Małgorzaty Partyn, Marii Krawczyk, Pauliny Wolak, Katarzyny Cudy, Sabiny Witkowskiej, Beaty Witkowskiej o stwierdzenie nabycia spadku po Teresie Labus, zmarłej w dniu 25 lutego 2017 roku w Rudzie Śląskiej, ostatnio zamieszkałej w Rudzie Śląskiej.
W skład spadku po spadkodawczyni wchodzą długi spadkowe.
Sąd wzywa, aby spadkobiercy, w szczególności następcy prawni w ciągu 3 miesięcy od dnia ukazania się ogłoszenia zgłosili się do tutejszego Sądu i udowodnili nabycie spadku, gdyż w przeciwnym razie mogą być pominięci w postanowieniu o stwierdzeniu nabycia spadku.

Miejscowość: Ruda Śląska Województwo: śląskie Treść ogłoszenia ważna do: 07.10.2020

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.