Wtorek 27 października 2020 Wydanie nr 4628
notice
Sygnatura akt: I Ns 207/20 Sąd Rejonowy w Skierniewicach
I Wydział Cywilny
ul. Reymonta 12/14
96-100 Skierniewice

Ogłoszenie sądowe

Z dnia 13.08.2020

W sprawie: stwierdzenie nabycia spadku

Dotyczy: Zofii Wojenka c. Tadeusza i Heleny O treści

Przed Sądem Rejonowym w Skierniewicach Wydziałem I Cywilnym toczy się sprawa I Ns 207/20 z wniosku Protegat 1 Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty z siedzibą w Krakowie o stwierdzenie nabycia spadku po Zofii Wojenka, córce Tadeusza i Heleny, której zwłoki odnaleziono w dniu 22 stycznia 2018 roku w Borowinach, przed śmiercią zamieszkałej w Skierniewicach. Wzywa się wszystkich zainteresowanych, w szczególności dzieci oraz dalszych zstępnych zmarłego, jego rodziców, rodzeństwo oraz zstępnych rodzeństwa, aby w terminie 3 miesięcy od ukazania się niniejszego ogłoszenia zgłosili swój udział w postępowaniu, gdyż w przeciwnym wypadku zostaną pominięci w postanowieniu o stwierdzenie nabycia spadku.

Miejscowość: Województwo: łódzkie Treść ogłoszenia ważna do: 13.11.2020

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.