Wtorek 19 listopada 2019 Wydanie nr 4285

Oddała wnuczkę pedofilowi, bo był religijny

14.03.2008 / ebos/dziennik/fot.policja  Oddała wnuczkę pedofilowi, bo był religijny  

Łatwowierność tej kobiety szokuje. W Wągrowcu babcia zgodziła się, by mężczyzna, którego niedawno poznała, zabrał jej małą wnuczkę na spacer. Zaufała mu, bo udawał osobę bardzo regilijną. Ale 62-latek okazał się pedofilem i w hotelu zaczął 11-latkę molestować.
Mężczyznę poznała babcia dziewczynki przez ogłoszenie w katolickiej prasie. Oboje przez pewien czas korespondowali.

Kiedy 62-latek odwiedził kobietę, do babci przyszła też jej wnuczka. Mężczyzna poprosił, by dziecko pomogło jego siostrzenicy. Babcia się zgodziła. Kiedy wyszli i długo nie wracali, babcia zaczęła coś podejrzewać i zadzwoniła do swojego nowego znajomego. Ten ją uspokajał, że dziecko jest pod dobrą opieką.

Babcia dopiero po 36 godzinach nieobecności wnuczki powiadomiła policję. Funcjonariuszom szybko udało się ustalić, że dziewczynka jest z pedofilem w hotelu w Zabrzu. Niestety, zanim go schwytano, dziecko padło już jego ofiarą.

62-latek był już wcześniej karany. Teraz grozi mu 12 lat więzienia.

Inne artykuły

Uważaj na szybki zarobek na wynajmie samochodów - postępowania UOKiK wobec firm Praebeo i Auto Rentier

12.11.2019

Mechanizm jest taki. Klient kupuje od Praebeo lub Auto Rentier samochód za ok. 70 tys. zł. Przeważnie na kredyt, którego koszty sięgają dodatkowych 30-40 tys. zł. Spółka zobowiązuje się, że przez maksimum 8 lat będzie to auto wynajmować. Czynsz...

Bądź na bieżąco

Subskrybuj nasz bezpłatny newsletter, a będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i komunikatami;
o spadkach, zasiedzeniach nieruchomości, depozytach sądowych, terminach rozpraw, wyrokach.

Podaj swój e-mail i otrzymuj najnowsze ogłoszenia bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową.

Przesyłając swój adres e-mail, zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ProPublika - KRS 0000595424 - podanych przeze mnie danych osobowych (e-mail) w celu otrzymywania zamówionego Newslettera.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.